Правила досягнення успіху в житті 3 клас: «Як досягти успіху. Умови успіху»

Содержание

«Як досягти успіху. Умови успіху»

         Тема уроку: Як досягти успіху. Умови успіху

Мета уроку: ознайомити учнів із складовими успіху, навчати, як його досягти, щоб бути корисним для інших людей, для країни; розвивати пізнавальні та комунікативні навички учнів; виховувати працьовитість, наполегливість, бажання доводити задумане до кінця.

Обладнання. Таблиця «Складові людського «Я», поради учню,
         портрети відомих людей України, складові успіху, кросворд,  
         тлумачний  словник.

Тип уроку: комбінований

Клас: 3
                                                   

 

 


 

 

 


 

                                            

План роботи

1. Організація учнів до навчальної діяльності
1.1.Привітання з учнями.(У словесні формі і вірш)
1.2.Перевірка готовності учнів до уроку.(Вчитель перевіряє чи  готові до уроку )

 1.3.Створення психологічного комфорту та позитивного настрою  на
        уроці.(Діти посміхаються своєму товаришу по парті і   посміхніться  і вчителю і введення девізу )
2. Актуалізація опорних знань, умінь та навичок
2.1. Перевірка домашнього завдання (відповіді на питання)
2.1.1Гра «Незакінчене речення»(діти доповнювали речення за допомогою слів із довідки )
2.2 Створення проблемної ситуації до визначення теми уроку
Розгадування кросворду.

(Розгадування кросворду )

3.Вивчення нового матеріалу
3. 1 Повідомлення теми, мети й завдань уроку та мотивація навчальної діяльності. ( вчитель повідомляє тему уроку)
3.2 Підготовча робота до сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу.( бесіда з учнями про успіх)

3.3 Розповідь вчителя.( розповідь вчителя про успішних людей)
3.4 Первинне закріплення, осмислення та систематизація учнями нового матеріалу
3.4.1   Робота з підручником.( читання учнями статті  «Як досягти успіху». )

3.4.2 Читання й обговорення оповідання В. О. Сухомлинського.
( читання і обговорення учнями оповідання ) 

4. Закріплення і узагальнення вивченого матеріалу
4.1. Складання «Асоціативного куща». Робота в парах
( учні складають асоціативний кущ до слова успіх,учні виконують роботу у парах)
4. 2 Самостійна робота на картках «Поради учню»( діти на картках вибирають ті поради ,які підходять для учнів )

5. Підсумок уроку

5.1. Підсумкове  слово вчителя
(Вчитель задає запитання по темі    уроці,а діти відповідають на них)

5.2. Інструктаж до виконання домашнього завдання
(вчитель задає домашнє завдання )
5.3  Оцінювання навчальних досягнень учнів

(оцінює учнів).

                                           

Хід роботи

1. Організація учнів до навчальної діяльності
1.1.Привітання з учнями.
Ви почули всі дзвінок?
Він покликав на урок.
Кожен з вас приготувався,
На перерві постарався.
Зараз сядьте всі дівчатка,
А за ними і хлоп’ятка.

— Доброго дня, учні!

 1.2.Перевірка готовності учнів до уроку

— З зайвими речами ми успіху не досягнемо, тому приберіть все зайве в свої портфелі, залишивши на партах підручник , зошит, пенал та щоденник.     1.3.Створення психологічного комфорту та позитивного настрою
        на уроці.

— Головною умовою на сьогоднішньому уроці є гарний настрій! Тому посміхніться своєму товаришу по парті і посміхніться мені! Дякую!
— Працювати будемо під таким девізом:

                                                        Не просто слухати, а чути.

                                                        Не просто дивитись, а бачити.

                                                        Не просто відповідати, а  міркувати.

Дружно і плідно працювати.

— Під час уроку ви будете досягати успіху завдяки своїм правильним відповідям. За ваші вірні відповіді ви будете отримувати бонуси, які називаються «Успіх» . Хто більше їх збере, отримає гарну оцінку.

 


2. Актуалізація опорних знань, умінь та навичок
2.1. Перевірка домашнього завдання
Яку людину називають самостійною?

— Наведіть приклади, коли ви поводилися як самостійна людина.

2.1.1Гра «Незакінчене речення»
-Діти ,закінчіть речення ,за допомогою слів із довідки .

Не кажи — не …, а кажи — …

Умієш …, умій і …

— Отже ,які речення у нас утворились ?
Не кажи — не вмію, а кажи —навчусь .

-Умієш помилятися,умій і виправлятися .
— Молодці.

 

2.2 Створення проблемної ситуації до визначення теми уроку
Розгадування кросворду


 Послухайте різні ситуації з життя дітей, дайте відповідь на запитання одним словом.

— Про яку рису характеру йдеться?

1) Василько самостійно приймає рішення та виконує їх. Яка риса характер  притаманна хлопчикові?  (Рішучість)

2) Ненароком Андрійко розбив улюблену мамину чашку. Хлопчик дуже злякався.  «А може краще не признатися мамі?»  Увечері,  коли мама повернулася з роботи, син побіг до матусі і промовив: «Пробачте мені, матусю, я ненароком розбив вашу улюблену чашку».

Мама навіть не розсердилася, а погладила хлопчика по голівці і сказала: «Спасибі, мій хлопчику». «За що?» — не зрозумів син. «За правду». (Чесність)

3) Дідусь Лесика копає грядку. Він дуже старенький, йому важко, піт заливає очі. Це побачив онук. Він швидко побіг до дідуся, забрав лопату і докопав грядку. (Працьовитість)

4) Мама попросила Олю підмести кімнату, але вона вирішила, що краще перегляне мультфільм по телевізору, а кімнату підмете бабуся. (Лінь)

5) Петрик, коли приходить зі школи, миє руки, переодягається, складає речі і обов’язково чистить взуття. (Охайність)

— Чи можете знайти ключове слово? (Успіх)
— Молодці,ви гарно справились із завданням .


3.Вивчення нового матеріалу
3.1 Повідомлення теми, мети й завдань уроку та мотивація навчальної діяльності.


-Тема нашого уроку: «Як досягти успіху. Умови успіху».Сьогодні ми поговоримо про успіх
3. 2 Підготовча робота до сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу
Вам, напевно, доводилось бачити дітей, які живуть в одному будинку,  одного віку, вчаться в одному класі, але в них різні характери, поведінка, досягнення у навчанні.

Усі люди чогось прагнуть. Хтось мріє стати лікарем, хтось художником, хтось вчителем. Мрія надихає людину дає сили у досягненні мети. Сьогодні ми  спробуємо зрозуміти,  чому одні люди  успішні,  а інші – ні,  як  досягти   успіху.

3.3 Розповідь вчителя.
 Доберіть синоніми до слова успіх.(Удача, перемога, досягнення)

— Доберіть антоніми. (Поразка, невдача, програш)

— Складіть словесний портрет успішної людини та невдахи.

Який із малюнків підходить для успішної людини, а який для невдахи?

-Які, на вашу думку, риси характеру можуть забезпечити успіх?

Подивіться на портрети відомих людей України.  Розкажіть, хто тут  представлений, в чому проявив свій успіх.


(На окремій дошці портрети відомих людей України: Леся Українка, Соломія Крушельницька, Володимир і Віталій Клички, Андрій Шевченко, Руслана Лижичко)

Випадкових перемог не буває. Успіх приходить до тих, хто багато працює, рухається вперед. Народна мудрість говорить: «Хочеш бути щасливим – не будь лінивим». Бо все у світі здобувається людською працею: зводяться будинки, будуються мости, вирощується хліб і до хліба. І все це для людини, щоб вона була сита, здорова, весела і щаслива, а «без труда нема плода».

 

3.4 Первинне закріплення, осмислення та систематизація учнями нового матеріалу
    3.4.1   Робота з підручником.

Стаття «Як досягти успіху». 

На малюнку ви бачите американського вченого Томаса Алва Едісона, котрий зробив понад 100 винаходів. У 22 роки він зробив свій перший винахід: апарат для автоматичного підрахунку голосів на виборах, винайшов першу електричну лампочку, спроектував першу у світі теплову електростанцію.

-У тексті вам зустрінеться слово «скептик». Прочитайте його значення у тлумачному словнику після тексту. (Читання учнями тексту до слів «Отже працьовитість…»)

— Завдяки чому досяг успіху американський вчений ? (Працьовитості, інтуїції, таланту, знанням.)

— Скільки відсотків припадає на працю? (

90 %)

— Що означає вислів «Праця в поті чола»?

— Прочитайте самостійно про іншого винахідника. Що йому допомогло у досягненні успіху? (Знання, талант, інтуїція, досвід і працьовитість.)

— Поясніть значення цих слів.

Словничок.

Інтуїція – це здатність людини в деяких випадках несвідомо, чуттям уловлювати істину, передбачати, вгадувати що-небудь, спираючись на попередній досвід, знання. Це — чуття, проникливість, здогад, осяяння.

Досвід – це сукупність знань, умінь, які здобуваються в житті, на практиці. Це те, що вже було в житті, з чим доводилося зустрічатися.

Талант – це видатні природні здібності  людини, хист, обдаровання. Здібність до чогось, уміння робити щось.

(Учні пояснюють і зачитують значення слів із тлумачного словника.)
3.4.2 Читання й обговорення оповідання В. О. Сухомлинського

 

ЯК МИКИТА СТАВ ПРАЦЬОВИТИМ

 

 Микита був дуже ледачим. Не хотів як слід працювати та й отримав з граматики двійку.

 Дали Микиті роботу на літо. Поклав він на столі підручник та й зітхнув тяжко. Треба виконати двісті вправ. Хіба ж таку роботу зробиш!

 Минув день, минув другий, минув третій. Ось і тиждень минає, а Микита щодня тільки гляне на книжку та й зітхне тяжко-тяжко. Утомився хлопець від неробства. Сидить, дивиться у вікно. А за вікном під водостічною трубою стоїть порожнє відро. І в нього з труби капає вода — крапля за краплею. Нічого робити Микиті, сидить біля вікна цілий день та все дивиться, як вода капає.

 А ввечері вийшов, дивиться, а вже піввідра накапало. Наступного ранку було повне відро.

 Здивувався Микита: виходить, із маленьких краплинок може назбиратися повне відро води!

 Зітхнув тяжко та й відкрив граматику, і зошит відкрив.

 — Яким був Микита?

 — Чи зрозумів він свою помилку? З чого це видно?

 — То які ж риси характеру є ворогами успіху? (Байдужість, лінь)

 Висновок. Працьовитість — запорука успіху. Випадкових перемог не буває. Успіх приходить до тих, хто багато працює. Народна мудрість говорить: «Хочеш бути щасливим — не будь лінивим». Бо все у світі здобувається людською працею: зводяться будинки, будуються мости, вирощується хліб і до хліба. І все це для людини, щоб вона була сита, здорова, весела і щаслива, а «без труда нема плода».

— А яка головна ваша праця?

— Часто не хочеться сісти за уроки, вивчити правило, вірш. Результат — відставання у навчанні. А надолужити — важко. Тому намагайтеся працювати щодня, не відкладаючи на завтра те, що можна зробити сьогодні

4. Закріплення і узагальнення вивченого матеріалу
4.1. Складання «Асоціативного куща». Робота в парах

— Зараз ми з вами складемо таблицю складових успіху.

— У вас на листочках записані риси характеру. Подумайте, в яку колонку ви їх розмістите, у складові успіху, чи у ту, що заважає досягти успіху?

                             Успіх

Складові успіху

Що заважає досягти успіху

Талант

Лінь

Натхнення

Байдужість

Працьовитість

Неуважність

Інтуїція

Поспіх

Досвід

Безвідповідальність

Знання

Заздрість

Зібраність

 

Систематичність

Зосередженість

(Учні прикріплюють слова у відповідну колонку і пояснюють свій вибір, використовуючи технологію «Прес». )

       «… Я вважаю що …»

       «… На  мою думку …»

       «… тому, що …»  

       «… Наприклад …»           


4. 2 Самостійна робота на картках «Поради учню»

— Виберіть «поради учню», щоб досягти успіху у навчанні.

 

Поради учню
       +   -Завжди уважно слухай вчителя.

       + -Намагайся самостійно виконувати всі домашні завдання.

-Якомога частіше грай у комп’ютер.

-Відкладай на потім справи, які не хочеш робити.

        + -Читай якомога більше книжок.

        + -Намагайся бути організованим і наполегливим.

        + -Не бійся своїх мрій.

        + -Будь готовий прийняти допомогу і допомогти іншим.

        + -Не бійся помилок і вчися на них.

        + -Відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні.

 

Молодці . 

5. Підсумок уроку
5.1. Підсумкове  слово вчителя
— Що таке успіх?

— Як стати успішною людиною?

— Які якості характеру, на вашу думку, можуть забезпечити успіх людині?

— Як досягти успіху в навчанні?

Ви справилися із завданням уроку, запам’ятали складові успіху. Постарайтеся дотримуватися їх у житті і боротися з тими рисами характеру, які заважають досягти успіху.

Запам’ятайте! Людина не просто проживає своє життя, вона його будує.

Ось вам моя порада.

Будьте:

Працьовитими,
організованими,
рішучими,
активним
допитливими,
акуратними у роботі.

 

5.2. Інструктаж до виконання домашнього завдання

-Опрацювати статтю із підручника ст. 29 -30. І знайти інформацію про одну успішну людину.
5.3  Оцінювання навчальних досягнень учнів
На сьогодні ньому уроці ви усі були молодці і активні .
Але варто відмітити таких учнів ….
Дякую вам за співпрацю . До побачення.

 

 


 


 


    Дидактичний матеріал
    до курсу « Методика навчання 
             освітньої галузі
       « Суспільствознавство»

         
                                                             
                                                                       Виконала
                                                          студентка 312 групи
                                                            Понич Мирослава

 

 

Конспект ітегрованого уроку Я у світі та української мови у 3 класі «Як досягти успіху»

Інтегрований урок з курсу «Я у світі» та  української мови

Автор: Катеренюк Т. Ф.

Тема: Як досягти успіху. Слова, протилежні за значенням (антоніми)

Мета: Розширити уявлення учнів про умови успіху; про значення знань, освіти, працьовитості в житті людини, у досягненні успіхів; навчити учнів аналізувати, узагальнювати інформацію, використовувати набуті знання у житті; розвивати уяву, творчість, мислення, віру в свої сили; виховувати якості, необхідні для досягнення успіху: працьовитість, допитливість, уважність, організованість.

Повторити вивчене з теми «Слово». Вчити добирати синоніми та антоніми, вживати їх у мовленні.

Хід уроку:

І. Організація класу

Сядьте всі рівненько, діти.

Бо вже треба працювати.

Щоб усе на світі вміти,

Щоб усе на світі знати.

ІІ. Актуалізація опорних знань. Повторення вивченого.

  • Чи є серед вас учні, які в майбутньому мріють стати комп’ютерними програмістами?
  • Таак!
  • Дуже добре. Мені якраз потрібна ваша допомога. Справа у тому, що для перевірки домашнього завдання я підготувала файл, у якому зберігався текст, а вірус його зіпсував так, що тепер не можна його відновити. Пропоную вам гру «Антивірус»

1. Гра «Антивірус». Текст. (слайд №1)

1.Люди оцінюють зовнішність по-різному, але всі сходяться в одному: красива людина — …..ра, та…..та, ту….а.

2.Ще довго сидів метелик поряд зі зла….  кв…..ю і гірко ….ав.

3.Посієш звичку – пожнеш ха……, посієш характер – пож……   …ю.

— Кого в оповіданні про квітку і метелика можна назвати красивим серцем і душею? Чому?

— Як ви розумієте прислів’я: «Посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю»

(Кожен будівник своєї долі)

2. Проблемне питання (слайд №2: фото А.Шевченка, В.Кличка, Л.Костенко, Н.Могилевської)

  • Кого з цих людей ви впізнали? Що їх об’єднує? (Що це відомі люди України)
  • Чи можна стверджувати, що це – успішні люди? Чому?
  • А ви б хотіли стати успішними?

 

  • Вам, напевно, доводилося бачити дітей, які живуть в одному будинку, одного віку, вчаться в одному класі, але в них різні характери, поведінка, досягнення у навчанні.
  • Прочитайте тему уроку, як ви думаєте що на сьогоднішньому уроці ми дізнаємося нового, чого навчимося? (слайд №3)

Тема: «Як досягти успіху?»

 

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ. ПЛАН УРОКУ.

  • Сьогодні ми спробуємо зрозуміти, чому одні люди успішні, а інші — ні, як досягти успіху.
  1. План уроку «Сходи» (дошка)
  • Подивіться на ці сходи. Кожна сходинка має своє завдання, якщо ми зможемо виконати всі ці завдання, значить ми зможемо сказати, що ми досягли успіху на сьогоднішньому уроці.

1 сходинка – робота над текстом, гра «Вірю – не вірю»

2 сходинка – Визначення  «Формули успіху»

3 сходинка – Т – вибір. «Продовж речення».

4 сходинка – Народна мудрість. Робота над прислів’ям.

5 сходинка – Фізкультхвилинка «Заперечення»

6 сходинка – Дискусія «Ціна успіху»

7 сходинка – Гра «Мікрофон».   «Коли я стану успішним, успішною…..»

8 сходинка – Крок до успіху.

  • Тож, вирушаємо на першу сходинку.

ІV. РОБОТА НАД ТЕМОЮ УРОКУ.

  1. Робота над текстом.
  • Прочитайте текст на с.29 і скажіть, що таке успіх?

(це результат праці і наполегливості)

  • Як ви вважаєте, Григорій Сковорода був успішною людиною?
  • Я пропоную вам гру «Вірю-не вірю», в ході якої ми перевіримо, як уважно ви читали текст та сформулюємо формулу успіху. Готові?

2. Гра «Вірю – не вірю» (слайд №4)

1.Григорій Савич Сковорода  дуже добре вчився.

2.Спочатку він займався у дяка, а потім – у Києво-Могилянській академії.

3.Після академії ще 10 (5) років здобував освіту за кордоном.

4.Сковорода працював  учителем і лікарем. (був письменником, музикантом)

5.Він часто мандрував світом.

6.Філософ багато і наполегливо трудився.

— Попрацюйте в парі. Прочитайте та визначте у цих реченнях лише присудки. 1 ряд – 1 і 2 речення, 2 ряд – 3 і 4 речення, 3 ряд – 5 і 6 речення.

3. Робота в парі. Визначення присудка. Формула успіху.

  • Давайте перевіримо. Які слова ви підкреслили?
  • Спробуйте визначити, що ж потрібно робити, щоб стати успішною людиною? Запишіть собі в картки формулу успіху. (слайд №5)

Щоб стати успішним, потрібно ……

  • Ми з вами подолали першу і другу сходинку і наблизилися до успіху. Третя сходинка називається Т-вибір, що означає – твій вибір.
  • А як ви думаєте, чи всі люди можуть стати успішними? (так, ні)
  • Подивіться на слайд, хто з цих людей в майбутньому зможе досягти успіху? (слайд №6 фото)
  • Доберіть антоніми, синоніми до слова успіх. (слайд №7, антоніми, синоніми)
  • У вас на картках є слова, прочитайте їх. Чи зможе така людина стати успішною? (ні)
  • Попрацюйте в парі, доберіть антоніми до цих слів.

4. Робота за карткою в парі (добір антонімів). «Продовж речення» (слайд №8)

Зла – добра

Жадна – щедра

Безвідповідальна – відповідальна

Лінива – працелюбна

Брехлива– чесна

Байдужа — чуйна

  • А ці риси характеру допоможуть досягти успіху? (так) Продовжте речення: Щоб досягти успіху у житті, я буду …. (оберіть риси характеру, які вам подобаються)
  • Молодці, ви справилися із третьою сходинкою. Наступна, четверта сходинка – «Народна мудрість».
  • Наш народ мудрий. Свої спостереження він висловлює у приказках, прислів’ях, піснях, загадках, казках. Пропоную вам завдання, у якому потрібно із окремих розрізнених слів скласти два прислів’я.

5. Робота над прислівями. Гра «Попелюшка» (слайд №9)

(Годує, хочеш, а, марнує, бути, праця, лінь, щасливим, лінивим, чоловіка, не будь)

Праця чоловіка годує, а лінь марнує. Хочеш бути щасливим – не будь лінивим.

  • Яке із двох прислів’їв підходить даній схемі?
  • Які тут антоніми? Як ви розумієте це прислів’я?
  • Дякую вам, діти, четверту сходинку ви теж подолали. Наступна сходинка – фізкультхвилинка. Український філософ Григорій Сковорода казав: «Згаяний той час, який ти не використав для навчання». Пропоную вам гру на повторення антонімів, яка називається «Заперечення».

V. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА «ЗАПЕРЕЧЕННЯ»

  • Сядьте, діти. – Ні, встаньте, діти.
  • Посумуйте. – Ні, посміхніться.
  • Зробіть три кроки назад. – Ні, зробіть три кроки вперед.
  • Зробіть три кроки вперед. –Ні, зробіть три кроки назад.
  • Відкрийте очі. – Ні, закрийте очі.
  • Закрийте очі. – Ні, відкрийте очі.
  • Помовчіть. – Ні, покричіть.
  • Покричіть. – Ні, помовчіть.
  • Встаньте, діти. – Ні, сядьте, діти.

VІ. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО.

  • Ну от, відпочили, переходимо до шостої сходинки – дискусія «Ціна успіху».

1.Дискусія «Ціна успіху»

  • Пригадайте правила диспуту: (слайд № 10)
  • Не викрикуй і не перебивай співрозмовника;
  • Говори правду;
  • Висловлюй власну думку;
  • Не бійся бути не схожим на інших;
  • Відстоюй свою точку зору.
  •    Мені залишається лише додати, що кожна ваша думка важлива  для обговорення проблеми уроку. Тому будьте активні і сміливо висловлюйте свої думки.

І група. Робота над текстом «Подруги».

  •      Прочитайте історію про двох однокласниць і подумайте, чи вдало дібраний заголовок до тексту.

Подруги

      Ніна не справилась вдома із задачею. І попросила на перерві у своєї подруги Оксанки списати. Переписуючи останню дію, Ніна помітила помилку в обчисленні. Собі в зошит дівчинка записала правильний результат, а Оксані про помилку нічого не сказала.

     На наступному уроці вчителька, аналізуючи домашнє  завдання, сказала, що у Ніни 12, а в Оксанки – 9.

Дайте відповідь на запитання:

— Чи правильно дібрано заголовок до оповідання? Чому?

— Кого ви засуджуєте в цьому оповіданні? Чому?

— Чи можна досягати успіху будь-якою ціною?

— Що б ви порадили Ніні? А Оксанці?

ІІ група. Робота над текстом.

  • Послухайте наступну історію і висловіть свою думку про хлопчика Сергійка.
  •        Сергійко ріс у багатій родині. У нього змалку все було: дорогі іграшки, телефон останньої моделі, сучасний комп’ютер. Шкільна наука мало цікавила хлопчика, вчився абияк.
  •     Коли хлопець став дорослим, батьки придбали для нього великий будинок, новий автомобіль, дорогу яхту.

Дайте відповідь на запитання:

  • Чи можна назвати Сергійка працьовитим, розумним? Чому?
  • Чия заслуга, що він мав дорогі іграшки, будинок, автомобіль, яхту?
  • Чого досяг хлопець самостійно?
  • Що може чекати на нього, якщо раптом не стане його батьків?
  • Хлопець досягнув успіху. Так чи не так?
  • Що б ви порадили Сергію?

 

  • Який же висновок ми можемо зробити із цієї дискусії?

Висновок: успіхом можна вважати лише власні досягнення і такі, щоб не нашкодити іншим.

2.Гра «Мікрофон»

  • Ми з вами дійшли до останньої сходинки і я пропоную вам переглянути фото. (слайд 11)
  • Чи знайома вам ця місцевість? (це Миколаїв)

Миколаїв – дуже красиве місто. Воно розташоване на березі річок Південний Буг та Інгул. Саме тому тут було збудовано три потужних заводи, які будували кораблі. Миколаїв ще називають містом корабелів. Десятки тисяч людей були забезпечені роботою.

Та потім до влади прийшли люди, яким було не вигідно підтримувати вітчизняного виробника. Вони розпродали обладнання, вивезли дорогу техніку, позбавили людей роботи. На місці заводів-велетнів тепер руїни.

  • Уявіть себе дорослими, успішними людьми. Що б хотіли ви зробити для нашого міста?

3.«Продовж речення» (слайд 12)

  • Продовжте речення, коли я стану успішним (успішною), я зроблю, збудую, посаджу, очищу, відкрию….

VІІ.ПІДСУМОК УРОКУ. КЛЮЧ ДО УСПІХУ.

  • Кажуть, що успіх – це коли у людини здійснилася її мрія. А у вас є мрія?
  • Закрийте очі, подумайте, про що ви мрієте.
  • Чи зрозуміли ви, що потрібно робити, щоб вона здійснилася?
  • А яка мрія була у вас сьогодні на уроці? Сьогодні на уроці ви всі досягли успіху і стали на крок ближче до здійснення своєї мрії. І отримали такі оцінки.

 

 

ПОРАДИ

( ) Завжди уважно слухай учителя.

( ) Намагайся самостійно виконувати всі домашні завдання.

( ) Якомога частіше грай у комп’ютер.

( ) Відкладай на потім справи, які не хочеш робити.

( ) Читай якомога більше книжок.

( ) Намагайся бути організованим і наполегливим.

( ) Наполегливо розвивай свій талант.

( ) Будь готовий прийняти допомогу і допомогти іншим.

( ) Списуй домашнє завдання у однокласника.

( ) Крок за кроком наближайся до своєї мети.

( ) Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТЕМА: «Як досягти успіху?»

Завдання №1. Підкресліть присудки. Запишіть формулу успіху.

1.Григорій Савич Сковорода  дуже добре вчився.

2.Спочатку він займався у дяка, а потім – у Києво-Могилянській академії.

3.Після академії ще 5 років здобував освіту за кордоном.

4.Сковорода працював  учителем.

5.Він часто мандрував світом.

6.Філософ багато і наполегливо трудився.

 

ФОРМУЛА УСПІХУ:

Щоб стати успішним, потрібно____________________________________
 

 

Завдання №2. Доберіть антоніми.  Продовжте речення.

ЛЮДИНА

Зла –

Жадна –

Безвідповідальна –

Лінива –

Брехлива–

Байдужа —

Щоб досягти успіху у житті, я буду …. (оберіть риси характеру, які вам подобаються)

 

Завдання №3 Робота над прислівями. Гра «Попелюшка»

(Годує, хочеш, а, марнує, бути, праця, лінь, щасливим, лінивим, чоловіка, не будь)

 

Прислів’я 1 ________________________________________________________

 

 

Прислів’я 2 ________________________________________________________

 

 

 

 

ДИСКУСІЯ «Ціна успіху»

Подруги

      Ніна не справилась вдома із задачею. І попросила на перерві у своєї подруги Оксанки списати. Переписуючи останню дію, Ніна помітила помилку в обчисленні. Собі в зошит дівчинка записала правильний результат, а Оксані про помилку нічого не сказала.

     На наступному уроці вчителька, аналізуючи домашнє  завдання, сказала, що у Ніни 12, а в Оксанки – 9.

Дайте відповідь на запитання:

— Чи правильно дібрано заголовок до оповідання?

— Кого ви засуджуєте в цьому оповіданні?

— Чи можна досягати успіху будь-якою ціною?

— Що б ви порадили Ніні? А Оксанці?

ДИСКУСІЯ «Ціна успіху»

 

Сергійко ріс у багатій родині. У нього змалку все було: дорогі іграшки, телефон останньої моделі, сучасний комп’ютер. Шкільна наука мало цікавила хлопчика, вчився абияк.

Коли хлопець став дорослим, батьки придбали для нього великий будинок, новий автомобіль, дорогу яхту.

Дайте відповідь на запитання:

  • Чи можна назвати Сергійка працьовитим, розумним? Чому?
  • Чия заслуга, що він мав дорогі іграшки, будинок, автомобіль, яхту?
  • Чого досяг хлопець самостійно?
  • Що може чекати на нього, якщо раптом не стане його батьків?
  • Хлопець досягнув успіху. Так чи не так?
  • Що б ви порадили Сергію?

 

 

ДИСКУСІЯ «Ціна успіху»

 

Сергійко ріс у багатій родині. У нього змалку все було: дорогі іграшки, телефон останньої моделі, сучасний комп’ютер. Шкільна наука мало цікавила хлопчика, вчився абияк.

Коли хлопець став дорослим, батьки придбали для нього великий будинок, новий автомобіль, дорогу яхту.

Дайте відповідь на запитання:

  • Чи можна назвати Сергійка працьовитим, розумним? Чому?
  • Чия заслуга, що він мав дорогі іграшки, будинок, автомобіль, яхту?
  • Чого досяг хлопець самостійно?
  • Що може чекати на нього, якщо раптом не стане його батьків?
  • Хлопець досягнув успіху. Так чи не так?
  • Що б ви порадили Сергію?

 

 

ДИСКУСІЯ «Ціна успіху»

 

Сергійко ріс у багатій родині. У нього змалку все було: дорогі іграшки, телефон останньої моделі, сучасний комп’ютер. Шкільна наука мало цікавила хлопчика, вчився абияк.

Коли хлопець став дорослим, батьки придбали для нього великий будинок, новий автомобіль, дорогу яхту.

Дайте відповідь на запитання:

  • Чи можна назвати Сергійка працьовитим, розумним? Чому?
  • Чия заслуга, що він мав дорогі іграшки, будинок, автомобіль, яхту?
  • Чого досяг хлопець самостійно?
  • Що може чекати на нього, якщо раптом не стане його батьків?
  • Хлопець досягнув успіху. Так чи не так?
  • Що б ви порадили Сергію?

 

 

 

 

15 правил успеха в жизни (которые должны знать все учащиеся)

Каковы хорошие правила успеха в жизни — правила, которым следуют мотивированные и целеустремленные учащиеся, чтобы добиться успеха в школе и за ее пределами?

Не поймите меня неправильно. Успех заключается не только в достижениях. Речь идет о цели, значении и вкладе.

Большинство людей думают, что секрет успеха заключается в постановке целей.

В начале каждого нового года мы говорим, что будем усерднее учиться, ежедневно заниматься спортом, больше читать, ложиться спать в 9pm…

Но потом случается жизнь.

Школьные задания. Работа по дому. Обязанности. Семейные обязательства. Наши благонамеренные решения скользят вниз по списку приоритетов, пока вскоре не исчезают.

Знакомо?

Ведь исследования показывают, что с этим сталкиваются 80% людей.

Конечно, правильно ставить цели — академические или другие — очень важно. Но что вам действительно нужно для осмысленной и целеустремленной жизни, так это список правил, по которым нужно жить.

Давайте разберемся, почему так важно иметь меньше целей и больше правил. Я также поделюсь своими 15 советами для достижения успеха и объясню, как создать правила, которые работают для вас.

Я, бывший навязчивый целеполагатель

Не так давно я был навязчивым целеполагателем.

Каждый год я ставлю более 50 целей, охватывающих все сферы моей жизни: сон, физические упражнения, учеба, карьера, личные финансы, личное развитие, духовность, отношения, общественные работы и отдых.

Довольно длинный список, я знаю.

Я даже поставил цель на спонтанность: делать хотя бы одно случайное дело в неделю.

Мои друзья считали меня забавным (или, скорее, смешным) из-за того, что я превращаю спонтанность в цель!

Но вот что я обнаружил:

Зацикленность на постановке целей контрпродуктивна. Я был напряжен и перенапряжен, пытаясь отследить и достичь всех этих целей.

Зачем нужно больше правил и меньше целей

Сейчас я ставлю перед собой гораздо меньше целей. Вместо целей я устанавливаю правила успеха.

Пожалуйста, поймите правильно. у меня не все разобрано. Я все еще учусь, и я всегда буду! Но вот что я узнал об успехе на данный момент:

Вы скорее придерживаетесь правила, чем цели.

В чем разница между правилом и целью?

Цель есть цель. Это то, чего вы надеетесь достичь или к чему стремитесь.

С другой стороны, правило — это закон, которого нужно соблюдать, стандарт, которого нужно придерживаться. Это не подлежит обсуждению, поэтому вы делаете это несмотря ни на что.

Кто-то может сказать, что разница между целью и правилом заключается в семантике, но я считаю, что дело не только в этом.

Цели вселяют надежду, а правила требуют действий. Цели сосредоточены на желаемом результате, а правила — на процессе, который приведет к этому результату.

Вот пример: «Моя цель — получить в этом году пятерки». Это высокая цель, но не более того.

Переформулированное как правило успеха, это утверждение выглядит так: «Я нахожу время для занятий каждый день после школы не менее двух часов» и «Я собираюсь применить по крайней мере 10 стратегий сдачи тестов, которые успокоят мою тревогу по поводу экзаменов». ».

Когда вы предпринимаете определенные действия, у вас больше шансов достичь своих целей.

Правила важны как в спорте, так и в жизни

Выслушай меня…

Мы также не должны наводнять нашу жизнь правилами. Я бы даже сказал, что мы должны нарушать многие бесполезные «правила», которые мы слышим ежедневно. Например:

«Всегда есть правильный и неправильный ответ».

«Избегайте неудач любой ценой».

«Успевайте в школе, и вы добьетесь успеха в жизни».

Успех — это нечто большее, чем получение определенной суммы денег или поступление в определенную школу.

Тем не менее, четко установленные правила играют жизненно важную роль в жизни. Давайте обратимся к спорту, чтобы найти отличные примеры:

  • В баскетболе вы должны стоять за линией, когда выполняете штрафные броски.
  • В теннисе мяч должен попасть в штрафную площадку при подаче.
  • В футболе руками может играть только вратарь.

Правила делают эти игры организованными, веселыми и захватывающими. Если бы не правила, было бы слишком много хаоса и беспорядка, чтобы игры доставляли удовольствие игрокам и зрителям.

Точно так же установление правил для достижения успеха в жизни поможет вам жить более целенаправленно и достигать того, что для вас важнее всего.

Что вы хотите

сейчас по сравнению с тем, что вы хотите больше всего

Что вы хотите сделать прямо сейчас? Смотреть телевизор, заходить в социальные сети или есть нездоровую пищу?

Теперь, что вы хотите сделать больше всего? Возможно, вы занимаетесь значимой работой, строите прочные отношения, работаете волонтером, занимаетесь спортом или расширяете свои знания.

Когда мы думаем о свободе, мы обычно думаем о гибкости, позволяющей делать то, что мы хотим прямо сейчас. Но мое определение свободы заключается в том, чтобы делать больше того, что вы хотите делать самые — те вещи, которые действительно важны.

Легче сказать, чем сделать.

Большинство из нас предпочитает немедленное удовлетворение долговременному счастью. Но, устанавливая границы или правила, мы создаем свободу сосредоточиться на том, чего хотим больше всего, даже если это сложно.

Свобода означает наличие правильных границ

Таким образом, свобода — это не отсутствие границ. Вместо этого у него есть правильные границы.

Представьте, если бы у этой рыбы не было «границы» аквариума. Если бы кто-то разбил аквариум и вылил всю воду, рыба не прожила бы дольше нескольких минут.

Правила и границы держат нас на правильном пути, помогая нам делать то, что мы должны, и вести более полноценную жизнь.

Чтобы вести жизнь, основанную на принципах, нужны правила.

Мы провели различие между целями и правилами для достижения успеха, но нам также необходимо различать правила и принципы.

Принципы — это рекомендации, но они не определяют конкретные действия, которые вы можете или не можете предпринять.

Возвращаясь к примеру с баскетболом, основной принцип баскетбола заключается в том, что вы хотите набрать больше очков, чем ваш противник.

Но этот принцип конкретно не говорит вам, что вы можете и не можете делать в своем стремлении превзойти своего противника.

Стоит ли бить с половины поля? Должны ли вы больше сосредоточиться на защите или нападении? Должны ли вы больше вести мяч или пасовать?

Точно так же вы можете решить жить в соответствии с определенными принципами, но этого недостаточно, чтобы ваши благородные намерения привели к целеустремленным действиям и последовательным результатам.

Например, вы можете решить, что хотите, чтобы ваша жизнь была сосредоточена на вкладе, а не на достижениях.

Это замечательный принцип, но как он проявляется в повседневной жизни? Например, когда вам нужно написать отчет на 10 страниц к концу завтрашнего дня?

Теоретически нужны только принципы. На практике вам нужны правила, чтобы жить по этим принципам.

Другой пример: если вы хотите вести жизнь, полную доброты, великодушия и мужества, вы не добьетесь этого, сказав: «Сегодня я буду добрым, щедрым и смелым».

Вместо этого вам нужно будет установить определенные правила, которые позволят вам ежедневно воплощать в жизнь эти ценности. Никто не может построить великую жизнь за один день. Мы создаем успешную и наполненную смыслом жизнь день за днем, одно решение за раз.

15 проверенных временем правил успеха в жизни

Итак, какие правила успеха могут улучшить вашу жизнь и жизнь окружающих вас людей?

Прежде чем мы начнем, помните, что жизнь — это нечто большее, чем хорошие оценки или зарабатывание больших денег.

Как для вас выглядит успех? Что придает смысл и цель вашей жизни?

При составлении списка правил они должны работать на вас. Чуть позже мы рассмотрим это подробнее.

Во-первых, взгляните на эти 15 проверенных временем правил, которым я стараюсь следовать. Надеюсь, некоторые из них вдохновят и вас.

1. Проведите время в тишине, поразмышляйте

Мы живем в шумном мире со множеством отвлекающих факторов. Легко запутаться в наших списках дел и забыть о самом важном. Итак, каждый день я стараюсь проводить хотя бы 10 минут в тихих размышлениях. Я расслабляюсь, думаю о своем дне и наблюдаю за любыми возникающими чувствами.

Найдите время для тихого размышления, чтобы проверить свои эмоции и оценить дары жизни. Вы поймете, что для вас важнее всего.

2. Регулярно занимайтесь спортом

Ваш мозг любит упражнения. Двадцать минут активности — это все, что нужно для улучшения таких функций мозга, как память, концентрация внимания и мышление.

Кроме того, регулярные физические упражнения помогают справиться со стрессом и улучшают общее состояние здоровья и самочувствие. (Ознакомьтесь с моими советами по тайм-менеджменту для студентов, если вам интересно, как вписать упражнения в свой график.)

Мое правило — заниматься спортом не менее 30 минут в день пять дней в неделю. Выберите несколько правил упражнений, которые работают для вас. Даже быстрая прогулка поможет!

3. Читайте не менее 15 минут в день

Я знаю, что трудно найти время для чтения, когда вы заняты школьными заданиями и другими делами.

Но регулярное чтение улучшает память, концентрацию, внимание, словарный запас и даже сон.

То, что вы читаете, не так важно (хотя твиты в Твиттере не в счет), так что получайте удовольствие от изучения интересующих вас тем!

4. Ведите журнал благодарностей

Хотите чувствовать себя счастливее и здоровее?

Напишите, за что вы благодарны. Исследования показывают, что студенты, которые вели дневник благодарности, меньше страдают депрессией, имеют меньший риск сердечных заболеваний и сообщают о более здоровом питании.

Если вы чувствуете, что письмо требует слишком много усилий, по крайней мере уделяйте минутку каждый день, чтобы подумать о паре вещей, за которые вы благодарны.

5. Делайте комплименты одному человеку ежедневно

Когда в последний раз кто-то говорил вам, что восхищается вашей настойчивостью или ценит вашу заботу? Как это заставило вас чувствовать?

Ни для кого не секрет, что комплименты делают наш день чуточку лучше.

Но что, если я скажу вам, что комплименты приносят непосредственную пользу вам, тоже? Это так. Скажите другим несколько приятных слов, и вы укрепите свою уверенность, улучшите свое долгосрочное позитивное мышление и будете принимать более правильные решения.

6. ​​Беседа лицом к лицу? Убери свой телефон

Знаете ли вы, что есть термин, обозначающий взгляд на ваш телефон, когда кто-то с вами разговаривает?

Это называется «фаббинг» или телефонный пренебрежение.

Хотя это может показаться безобидным, фаббинг может разрушить отношения и повлиять на ваше психическое здоровье. Когда вы разговариваете с кем-то лицом к лицу, проявите уважение к другому человеку и сделайте разговор более приятным, убрав телефон.

7. Поужинайте дома

Вы занятый студент, поэтому сидячий ужин каждый вечер может быть невозможен. Это нормально. Когда можно, однако, поесть дома. Старайтесь не смотреть телевизор и не смотреть в телефон, а вместо этого практикуйте осознанное питание.

Если вы можете поесть с членом семьи, отлично! Спросите, как прошел их день, и поговорите о своем.

8. Будьте на пять минут раньше

Хотите избежать стресса и проявить уважение к своим учителям и одноклассникам? Приходить на занятия на пять минут раньше. Вы будете чувствовать себя уверенно, расслабленно и готовы учиться.

Подобные простые правила успеха принесут пользу во всех сферах вашей жизни, поэтому сделайте их практикой прямо сейчас.

9. Предоставьте критику лично

Член группы не выполнил свою часть проекта, так что теперь вы не ложитесь спать всю ночь, чтобы закончить его вовремя. Вы достаете свой телефон, чтобы написать им резкое текстовое сообщение.

Для большинства людей проще отправить отрицательный отзыв в текстовом сообщении или по электронной почте, чем сказать это лично. Но легче не всегда означает лучше.

Письменные сообщения могут вызвать недопонимание. Нет личных социальных сигналов, поэтому ваши слова могут показаться более резкими, чем предполагалось.

Кроме того, он односторонний. Конструктивная критика важна, но приберегите ее для личных бесед.

10. Планируйте свой день накануне 9 вечера.0069

Вы слышали об усталости от принятия решений? Для принятия решений требуется много умственной энергии, и когда ваш мозг устает, вы начинаете принимать ошибочные решения.

Если вы перегружены задачами, споры о том, что делать в первую очередь, могут снизить производительность.

Вместо этого в конце каждого дня уделяйте 5–10 минут планированию следующего дня. Вы почувствуете себя менее напряженным, лучше спите и у вас будет достаточно умственной энергии, чтобы погрузиться в свой список дел.

11. Проверяйте электронную почту и социальные сети только три раза в день

Сколько раз в день вы проверяете социальные сети? Десять раз? 20?

Вы были бы удивлены, узнав, что некоторые подростки проверяют социальные сети по 100 раз в день? Социальные сети и электронная почта вызывают привыкание. Часто мы тратим на бездумную прокрутку больше времени, чем осознаем; мы теряем ценное внимание, которое могли бы использовать в другом месте.

Одно из моих главных правил успеха — проверять электронную почту и социальные сети только три раза в день, насколько это возможно. Придерживайтесь этого, чтобы стать более дисциплинированным учеником.

12. Спросите, есть ли у других время, чтобы поговорить (или написать)

Есть большая вероятность, что вы не помните дни стационарных телефонов и автоответчиков — время, когда вы не всегда могли ожидать немедленного ответа.

Благодаря смартфонам в наших карманах сегодня история немного другая. Но то, что наши друзья могут сразу же ответить на , не означает, что мы должны ожидать этого от них. Вместо этого будьте вежливы. Спросите, могут ли они говорить или писать сообщения. Ваши друзья скоро начнут делать то же самое по отношению к вам.

13. Не сплетни

Поначалу сплетни кажутся безобидными… может быть, даже немного забавными. Пока ваша подруга не обнаружит, что вы плохо отзывались о ней. Теперь вы навредили отношениям, которые много значили для вас.

Сплетничать — пустая трата энергии и вредная привычка. Вместо этого поддерживайте людей и распространяйте позитив.

14. Спросите своих учителей об отзывах

Раз в месяц или раз в два месяца спрашивайте своих учителей об отзывах.

Я знаю, это звучит пугающе. Никто не любит получать критику!

Обратная связь поможет вам лучше учиться и даст вам возможность скорректировать курс на раннем этапе.

Более того, умение корректно принимать обратную связь — это отличный навык общения, который пригодится вам в будущем.

15. Проверка заданий и сообщений электронной почты

Потратьте несколько минут на проверку заданий и сообщений электронной почты. Он проявляет вдумчивость и тщательность и не допускает глупых ошибок. Вычитка также демонстрирует профессионализм, ясность и точность.

Как заставить правила работать на вас

Эти правила успеха в жизни работают на меня, и я надеюсь, что они помогут и вам.

Вам не нужно применять здесь все правила. Используйте то, что работает для вас, а затем придумайте собственный список правил, по которым нужно жить.

Для начала решите, что для вас значит успех. Опять же, это не , а о получении пятерки или накоплении богатства. Эти факторы не определяют вашу самооценку.

Вместо этого задайте следующие вопросы:

  • Что я люблю?
  • Что для меня важно?
  • Что нужно миру?
  • Как не заботиться о том, что думают люди, делая то, что наиболее значимо?
  • Что значит вести хорошую жизнь?
  • Как я могу сделать выбор, который принесет пользу другим?

Ничего страшного, если вы не знаете всех ответов. Эти подсказки — это инструменты, которые вы можете использовать, чтобы начать узнавать, что для вас значимо и важно.

Затем выберите одно правило, которое хотите добавить. Запишите это в блокнот или приложение для заметок. Уточните, когда и как вы будете применять это правило на практике.

Проведите месяц, сосредоточившись на правиле, пока оно не превратится в привычку. В следующем месяце добавьте одно новое правило.

Помните, мы пишем правила успеха в жизни, а не составляем список высоких целей.

Но не волнуйтесь. Когда вы установите правильные правила, вы также неизбежно достигнете своих целей.

Хотите больше советов и систем, чтобы стать организованным, целенаправленным и дисциплинированным учеником?

Ознакомьтесь с еженедельным контрольным списком для отличников. Это всеобъемлющая система, которую я создал для достижения академических успехов, с простыми правилами для достижения успеха, которые улучшат все сферы вашей жизни!

Достигните успеха, следуя этим трем правилам

Есть несколько жизненных правил, которые любой, но не ВСЕ, может и должен использовать для достижения успеха. Эти 3 жизненных правила легко понять, и вам не нужно быть умным или талантливым, чтобы принять их. Однако их трудно реализовать, но только потому, что они неудобны и требуют вашего участия.

Эти 3 жизненных правила описаны ниже удивительным и скромным молодым человеком Заком Каном, который преодолел изнурительную болезнь, о котором я рассказал в своем посте «Как преодолеть несчастье». Зак — один из немногих, за кем я регулярно слежу, и вот один из моих любимых постов о том, как добиться успеха и о том, что он называет 3 неоспоримыми законами успеха.

Забери это, Зак

1. ТЫ ДОЛЖЕН ПОЯВЛЯТЬСЯ ЕЖЕДНЕВНО

Часть того, почему некоторые люди достигают невозможного, в то время как другие смотрят на это с недоверием, заключается в том, что они появляются каждый божий день, несмотря на все причины не делать этого. Послушайте, вы видели, как это происходит снова и снова. Кто-то, кто не покажется вам особенным, приходит и делает то, на что никто даже не пытался. Вы отмахиваетесь от этого как от удачи и продолжаете жить дальше. Но, знаете что? Не повезло! Это было преднамеренно.  

Несмотря на все негативные мысли и мнения, связанные с конкретной целью, люди, которые пытаются добиться успеха, обычно добиваются успеха. Вы можете списать это на чистую удачу или случайность, но дело в том, что, пока вы появляетесь каждый день, вероятность успеха сразу же меняется с невозможной на возможную. Пока вы не пытаетесь, невозможность остается реальностью . Эта форма невозможности не имеет ничего общего с обстоятельствами, препятствующими реализации цели или мечты, а связана с наложенными вами ограничениями.

Вы можете стать лучше в чем-то или разблокировать награды, только находясь рядом. Когда появится возможность совершить невозможное, вы будете тем, кто пожинает плоды, потому что вы пришли, когда все остальные этого не сделали.

« Успех не преследует вас, вы преследуете успех ».

2. ТЯЖЕЛАЯ РАБОТА НЕОБХОДИМА ДЛЯ ОБОРОТА

Что вы делаете, когда появляется возможность? Использование минимального минимума приведет только к минимальному результату. Лучшие результаты в жизни требуют лучших усилий, которые вы должны приложить.

Вы знакомы с известным бойцом Конором МакГрегором? Он первый человек, выигравший одновременно два чемпионских титула в UFC. Он не только добился того, чего не удавалось никому другому, но и одновременно заработал миллионы долларов. Многие приписывают его успех удаче или таланту, но на самом деле все сводится к тяжелой работе. Если вы мне не верите, послушайте, что он сказал в интервью: « Если вы приложите усилия, чтобы стать номером 1, вы станете номером 1. Если вы приложите усилия, чтобы стать вторым, вы станете вторым. Я приложил усилия, чтобы закончить первым! »

Если миллионер, рекордсмен и двукратный чемпион приписывает свой успех тому, что он был рабочей лошадкой, не следует ли нам принять это за чистую монету и принять его отношение к успеху? Это означает, что, несмотря на отсутствие врожденных дарований и талантов, тот, кто готов работать усерднее, чем кто-либо другой, имеет шанс стать лучшим в мире!

Не ограничивайтесь минимумом возможностей. Когда я учился в старшей школе, все, что я хотел сделать, это повеселиться. Поэтому, когда пришло время готовиться к экзаменам, я стремился к проходному баллу. Большинство моих результатов были отражением моего намерения. Я работал на средние результаты и добился средних результатов. Однако, когда я поступил в университет и начал изучать право, все изменилось. Желание добиться больших результатов окутало меня, и я попытался сделать то, чего никогда раньше не делал, – усердно работать. Вместо того, чтобы стремиться просто пройти, я нацелился на эти 80–9.0% оценок. Я получил такие оценки по нескольким модулям! Те, кто не попал в эту процентную категорию, часто находились в категории 65–79%.

Я перешел от 50-х в школьные годы к 70-м, 80-м и 90-м годам. Этот рост можно объяснить следующими 4 фундаментальными изменениями:

  1. Корректировка отношения и мышления.
  2. Более высокие минимальные требования.
  3. Максимум усилий при учебе.
  4. Ежедневная жертва.

Я появлялся каждый день, поставил мой минимальный проходной балл ’, чтобы быть намного выше среднего проходного балла, приложить усилия и, самое главное, я пожертвовал тратой времени, которая когда-то была развлечением, ради тяжелой работы и успеха.

В конце концов, это окупилось, когда я был на сцене, получая степень бакалавра права в апреле этого года. Если я чему-то и научился, так это тому, что тяжелая работа, даже перед лицом препятствий, может преодолеть все невзгоды в жизни.

3. ИМПУЛЬС ПРЕВЫШАЕТ МОТИВАЦИЮ

В каждом новом начинании наступает время, когда мотивация истощается и единственное, что заставляет вас двигаться вперед, — это импульс. В отличие от мимолетных эмоций, таких как мотивация и вдохновение, импульс зависит исключительно от движения и/или прогресса.

Если вы знакомы с кумулятивным эффектом, то должны знать, что, просто предпринимая действия снова и снова, вы получаете небольшие, но важные результаты, которые со временем складываются в большое вознаграждение. Точно так же, когда вы предпринимаете действия ежедневно, движение или прогресс, которого вы добиваетесь от предыдущих попыток, продвигают вас вперед день за днем. Через некоторое время вы чувствуете себя второй натурой, когда участвуете в деятельности, в которой вы были последовательны. Спросите любого, кто тренировался дольше 4 недель, они могут подтвердить принцип импульса.

Первые несколько дней после начала тренировок физически, эмоционально и умственно жестоки. Если бы вы прекратили после первого дня,   вся болезненность и спазмы длятся много дней, даже недель. Однако, если вы тренируетесь на следующий день, несмотря на то, что чувствуете боль, в середине тренировки все это проясняется. На следующий день вы просыпаетесь, чувствуя себя менее болезненным и менее истощенным. Чем больше вы это делаете, тем сильнее вы становитесь и тем менее заметны боль и страдания.

Импульс вызывает это чудесное явление. Делайте что-то достаточно долго, и результаты накапливаются. Во время этого накопления результатов побочные эффекты резко уменьшаются, пока они не становятся практически незаметными.

Вместо того, чтобы полагаться на беспорядочные эмоции, займитесь движением и движением, чтобы действительно добиться результатов и успеха. Пока все ждут идеального момента, чтобы начать, вы будете тем, кто достигнет своих целей и мечтаний.

Когда мне поручили изучить книги по праву объемом в тысячу страниц, я много раз чувствовал себя подавленным и сбитым с толку. Время никогда не было на моей стороне, и я никогда не мог найти идеальный момент, чтобы начать. Я мог бы подождать, пока не станет слишком поздно, но быстро понял, что тяжелая работа никогда не будет легкой.

Я не мог полагаться на эмоции, потому что из-за их неустойчивой природы мое будущее повисло в воздухе. Единственное, что гарантировало прогресс, — это сидеть за своим столом, открывать эти учебники и работать по одной странице за раз. Чем больше страниц я просматривал, тем меньше я чувствовал себя подавленным, потому что был виден прогресс.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *